Про компанію

«Інтегровані Логістичні Системи» (ДП «ІЛС») - національний логістичний оператор, який був заснований в 2002 році як дочірнє підприємство представництва швейцарської компанії в Україні «Palma Group S.A.».

На сьогоднішній день ДП «ІЛС» є одним з найбільших 3-pl провайдерів на ринку України з офісами і складськими комплексами в містах Одеса, Київ і Дніпропетровськ.

У 2015 році наша компанія почала свою співпрацю з одним з провідних світових 3-pl провайдерів - DAMCO, ставши її ексклюзивним агентом на ринку України.

Серед постійних клієнтів - як зарубіжні, так і вітчизняні підприємства різних галузей. Багаторічна співпраця пов'язує ДП «ІЛС» з такими компаніями як: Retek, IDS Group, Evyap, Gefco, DOW Chemical Company, Eskaro, Kernel, Reckitt Benckiser, Novo Nordisk, Astelit, Carlsberg і інші.

Компанія має у своєму розпорядженні наступні ресурси:

  • Складські комплекси типу А і В у великих містах України,
  • Загальна площа складських приміщень понад 40 000 кв. м. У сезон активності-до 50 000 кв. м,
  • Палетна ємність понад 55 000 місць,
  • Послуги сертифіковані за стандартами ISO 9001,
  • Складське програмне забезпечення WMS - MBS Axapta 3.0.

Ми з повагою ставимося до потреб кожного клієнта та готові надати максимально можливий комплексний сервіс за оптимальними транспортно-логістичними схемами.

ДП «ІЛС» прийняв участь у масштабних гуманітарних проектах з США.

Національний логістичний оператор ДП «Інтегровані Логістичні Системи» приймає участь у масштабних гуманітарних проектах з США.

Детальніше
ДП «ІЛС» отримав ліцензію на перевезення небезпечних вантажів.

18 березня 2015 року ДП «Інтегровані Логістичні Системи» отримав ліцензію на перевезення небезпечних вантажів.

Детальніше
ДП «ІЛС» став ексклюзивним агентом компанії «DAMCO»

У січні 2015 року, будучі одним із провідних 3-plоператорів України, ДП «ІЛС» став ексклюзивним агентом компанії «DAMCO»в Україні.

Детальніше